Ohlédnutí za výstavou Pragoligna 2018

V říjnu 2018 od 11.10.2018 - 13.10.2018 probíhala výstava mezinárodního veletrhu Pragoligna. Už na minulém veletrhu se nám docela líbilo a pro tento veletrh to byl ještě lepší.

vystava pragoligna pripravto stanek

Trochu jsme vylepšili stánek, ale stále byl značně low-cost - tak jak minule :) . Tato výstava se docela povedla. Byli jsme určitě mnohem lépe připraveni a jsme rádi za návštěvníky a uživatele, kteří nás na veletrhu navštívili. Opět jsme zjistili, nějaké nedostatky avšak již jich bylo podstatně méně, než minulý ročník :).

Hlavním vylepšením naší připravenosti bylo i to, že jsme společně Připravto za poslední 2 roky značně vylepšili. Mezi těmi vylepšeními je určitě hlavně možnost generovat výstupy pro širší skupinu CNC strojů jako HOMAG a Woodwop, SCM s Maestro a Xilog a jiné stroje.

Toto rozšíření bylo hlavně možné vzhledem k tomu, že jsme vylepšili možnosti zpracování spojů s automatickým hledáním spojů, pokud je nastaveno. Vzhledem k tomu, že současné možnosti vytváření konstrukce, jsou již docela obsáhlé, tak toto vylepšení přineslo velké možnosti pro zpracování výroby za vcelku přijatelné náklady.

Také postupně vylepšujeme uživatelské rozhraní, které si myslíme, že docela začíná fungovat.

Doufáme, že i návštěvníkům se veletrh líbil a určitě nás můžete stále kontaktovat i ohledně požadavků a úprav programu, které by mohli službu vylepšit.

Tým Připravto.