Výstava Ligna Bohemia 2020

Máme za sebou výstavu ve městě Lysá nad Labem > Ligna Bohemia. Probíhala ve dnech 19.02 - 21.02. 2020. Výstava se točila hlavně okolo dřevoobráběcích strojů.

vystava ligna bohemia pripravto stanek

Byla to naše první výstava mimo Prahu (Pragoligna). Opět jsme upravovali stánek, přidali jsme nový roll-up a použili původní low-cost výbavu a dřevěný stolek. Tentokrát jsme na stánku měli i malé GRBL CNC s laserem, které bylo programované přímo z Připravta, abychom ukázali možnosti a přímé řízení. Od minulé výstavy se možnosti služby Připravto značně zlepšili, takže jsme mohli ukazovat věci rychleji a měli jsme je lépe připravené. Například automatické obrábění a možnosti zásuvek a připravených doplňků. Automatické obrábění spolu s výběrem dílců na základě typů, značně zjednodušuje obrábění i proměnlivého výrobku. Opět jsme však narazili na části, které ještě úplně doladěné nejsou a potřebují vylepšení.

navrh dvere tvary a tvarove dvere

Jako jedna problematických věcí se ukázala možnost nastavení tvarů a profilů na dveře. Vzhledem k tomu, že jsme např. dodavatele dvířek Trachea přímo neměli, přidali jsme možnost si tvary na dílce přidat a některé jsme předpřipravili, pro možnou ukázku. Tyto tvary již obsahují možnost automatického výběru dílců, takže se dají přímo použít. Tento problém do budoucna určitě postupně vyřešíme, tak aby změny variant dvířek/úchytek byly jednodušší a rychlejší.

vystava ligna bohemia pripravto stanek

Druhý problém byla nespokojenost jednoho současného zákazníka se stavem služby. Nejsme si úplně jistí co konkrétně pro něj byl problém, takže tím bychom chtěli apelovat na současné uživatele. Pokud jste nespokojení s možnostmi, případně se Vám něco nelíbí a chcete úpravu či vylepšení určitě nás kontaktujte. Některé úpravy zaberou déle, ale postupně se je snažíme provádět. Již nyní máme v plánu vylepšení 3D zobrazení, jelikož víme že znatelně zlepší použití a podává více informací.

Nakonec doufáme, že se Vám veletrh líbil, určitě nás můžete přímo kontaktovat a probrat s námi možnosti použítí Připravto u Vás na firmě.

Tým Připravto.