Jak používat připravto

Webová služba Připravto.cz usnadňuje profesionálům návrh a přípravu výroby nábytku. Je určená pro designéry i truhláře a obecně uživatelům, kteří navrhují, vyrábí či jinak přichází do kontaktu s nábytkem. Cílem služby je zrychlit, zjednodušit a propojit návrh a přípravu výroby nábytku tak, aby nedocházelo k opakování úkonů, například využíváním jednoho programu na návrh a dalších nepropojených programů na cenové kalkulace, vizualizace či výkresy. Připravto nabídne vše potřebné v jedné službě a ještě k tomu dostupné online. Stačí definovat výrobek či použít hotový ze šablon a všechny výstupy jsou dostupné na jedno kliknutí.

Začněte službu používat okamžitě

Služba má 3 hlavní pracovní data, těmi jsou zakázka, produkt a elementy (dílce pro výrobu). Pro potřeby této ukázky si vystačíme s produktem. Který představuje jeden výrobek, například skříň, stůl či postel.

ukazka vytvoření nábytku do kuchyně ze šablony

Aby jste mohli okamžitě použít službu jsou k dispozici hotové šablony výrobků, které užmoňují začít s přípravou pro výrobu nábytku takřka okamžitě a mít například kuchyň připravenou pro zákazníka velmi rychle.

Před požitím je nutné mít vytvořený účet a přihlásit se přes tlačítko Přihlásit. Vytvořený účet slouží k uchovávání dat a pro zpracování projektů.

Jste-li již přihlášení měli by jste vidět takové zobrazení, jako na obrázku a můžete pokračovat.

Získejte svůj účet právě teď!

Vytvořit účet

  • otevřete v novém panelu stránku šablon
  • vyberte si výrobek a klikněte na talčítko přidat
  • otevře se nový panel, tlačítkem Vytvořit potvrdíte přidání výrobku
  • můžete vrátit do původního panelu a přidat další výrobky
  • následně přejděte na stránku Půdorys, tlačítko je vlevo nahoře

Vysvětlení rozhraní a jednotlivých voleb v aplikaci.

ukazka pracovniho prostredi

Nyní již máte data v zakázce a můžete procházet různé části služby:

Standardní pracovní postup

Výhodou aplikace je jednoduché přecházení mezi několika produkty se zaměření na rychlý vývoj a úpravu produktu za běhu zakázky (na základě informací od zákazníka, dle úprav projektu) spolu s ověřením stavu. Např. kontrolou spotřeby materiálu při optimalizaci nářezových plánů, kontrolou spotřeby olepovacích pásků či kování a podobně.

ukazka pracovniho prostredi

Pokud chcete vědět více navštivte Wiki, Blog či nás kontaktujte.